Унітаз Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R0
Фото 19 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R0 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R0
Усі ціни 17 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R001 Directflush (без обід | 15 500 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch Subway 2.0 з кришкою Soft Close (5614R001+9 | 15 624 грн. |
Унітаз настінний безобідковий білий VILLEROY&BOCH SUBWAY 2.0 без сидіння 5 | 27 424 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch DirectFlush Subway 2.0 (5614R001) 5 | 20 141 грн. |
Унітаз консольний Villeroy&Boch Subway 2.0 без обідка 5614R001 | 18 476 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →