Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 550 мм
Фото 10 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 550 мм600 мм |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 2.0 711355R1, 711355R2, 711355R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 550 мм
Раковина підвісна 55 см Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 | 3 778 грн. |
Villeroy&Boch 711355R1 | 9 600 грн. |
Villeroy&Boch 711355R1 | 9 840 грн. |
Villeroy&Boch 711355R1 | 10 080 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Villeroy & Boch Subway 2.0 711355:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом Sentique (арт. 524300XX і 524400XX)
- арт. 711355XX — чаша з переливом, з отвором для змішувача
- арт. 711356XX — чаша без переливу, з отвором для змішувача
- арт. 711357XX — чаша з переливом, без отвору для змішувача
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 550 мм | від 3 778 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 600 мм | від 6 530 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →