Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм
Фото 7 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 7113F5R1, 7113F5R2, 7113F5R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм
Раковина на тумбу 50 см Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 | 4 541 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 55x44 7113F5R1 | 11 760 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 55x44 7113F5R1 | 12 054 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 55x44 7113F5R1 | 12 348 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм | від 4 541 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий | від 4 261 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →