Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D001 1300 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D001 1300 мм
Раковина підвісна подвійна Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D0R1 | 18 699 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 podwójna 130x47 7175D001 | 32 920 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 podwójna 130x47 7175D001 | 33 743 грн. |
Villeroy&Boch Subway 2.0 podwójna 130x47 7175D001 | 34 566 грн. |
Раковина для ванної підвісна подвійна Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D001 | 21 000 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Villeroy & Boch Subway 2.0 7175D0:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом Sentique (арт. 524300XX і 524400XX)
- арт. 7175D0XX — чаша з переливом
- арт. 7175D1XX — чаша без переливу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →