Унітаз Villeroy & Boch Subway 660010
Фото 14 |
Villeroy & Boch Subway 660010 |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 660010R1, 660010R2, 660010R3 мають покриття CeramicPlus: рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 660010
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch Subway CeramicPlus 660010R2 Без сидіння | 9 014 грн. |
Унитаз подвесной Villeroy & Boch SUBWAY 66001001 (6K001001) c сиденьем 9M5 | 10 290 грн. |
Чаша підвісного унітазу VILLEROY&BOCH Subway без сидіння 66001001P | 8 140 грн. |
Villeroy&Boch Subway 66001001 | 8 650 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch SUBWAY без сидіння 66001001 | 10 899 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Subway CeramicPlus 660010R2 Без сидіння | 14 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →