Біде Villeroy & Boch Subway 740000
Villeroy & Boch Subway 740000 |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 740000R1, 740000R2, 740000R3 мають покриття CeramicPlus: потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 740000
Біде підвісне Villeroy & Boch Subway 740000R1 | 16 500 грн. |
Біде підвісне Villeroy&Boch Subway 740000R1 | 9 147 грн. |
Биде подвесное Villeroy & Boch SUBWAY 74000001 (7K000001) | 6 300 грн. |
Біде Villeroy & Boch Subway 740000R2 | 13 900 грн. |
Біде підвісне Villeroy & Boch SUBWAY 74000001 | 9 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →