Ванна Villeroy & Boch Subway 160x70 см
Відео 8Фото 9 | 47 312 грн. Купити! Ванна акрилова VILLEROY&BOCH SUBWAY 160х70 (UBA167SUB2V-01)Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Villeroy & Boch Subway 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Subway
Ціни на Villeroy & Boch Subway |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 160x70 см | від 47 312 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Subway 170x75 см | від 13 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 180x80 см | від 38 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →