Умивальник Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 мм1000 мм |
|
Модель Villeroy & Boch Venticello 41048LR1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 мм
Усі ціни 8 →Раковина накладна 80 см VILLEROY & BOCH VENTICELLO 41048LR1 | 11 300 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Venticello (41048L01) 41048L01 | 19 782 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Venticello (41048L01) | 34 185 грн. |
Умывальник Villeroy&Boch Venticello на столешницу 800x500 41048L01 | 13 440 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 80x50 41048LR1 | 21 560 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Venticello 41048L01
Ціни на Villeroy & Boch Venticello 41048L01 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 мм | від 11 300 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Venticello 4104AL01 1000 мм | від 14 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →