Умивальник Villeroy & Boch Venticello 41245001 500 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Venticello 41245001 |
|
Модель Villeroy & Boch Venticello 412450R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Villeroy & Boch Venticello 41245001
Ціни на Villeroy & Boch Venticello 41245001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Venticello 41245001 500 мм | від 4 649 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Venticello 41246001 600 мм | від 4 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Venticello 41246501 650 мм | від 6 440 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →