Умивальник Villeroy & Boch Venticello 41246501 650 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Venticello 41246501 |
|
Моделі Villeroy & Boch Venticello 412465R1, 412465R2, 412465R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 41246501 650 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна Villeroy & Boch Venticello 65 41246501 | 7 200 грн. |
Раковина підвісна Villeroy & Boch Venticello 65 х 50 см 41246501 | 6 440 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Venticello 41246501 на стільницю 650x500x | 15 372 грн. |
Умивальник підвісний Villeroy&Boch Venticello (41246501) 41246501 | 7 200 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Venticello (41246501) | 15 222 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 65х50 см 41246501 | 14 337 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Venticello 41246501 на стільницю 650x500x | 15 444 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Venticello 41246501
Ціни на Villeroy & Boch Venticello 41246501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Venticello 41245001 500 мм | від 4 649 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Venticello 41246001 600 мм | від 4 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Venticello 41246501 650 мм | від 6 440 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →