Дриль-шурупокрут Vilmas 280-DD-10/2
Vilmas 280-DD-10/2 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vilmas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vilmas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vilmas 280-DD-10/2
Усі ціни 8 →Шурупокрут VILMAS 280 DD 10/2 | 899 грн. |
Шурупокрут Vilmas 280 DD 10/2 | 813 грн. |
Шуруповерт мережевий Vilmas 280 DD 10/2 | 1 067 грн. |
Шуруповерт електричний VILMAS 280-DD-10/2 (двошвидкісний,) | 747 грн. |
Шурупокрут мережевий VILMAS 280-DD-10/2 (потужність 280 Вт, 750 об/хв, 2-ш | 833 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →