Фритюрниця Vimar VCO-785
Vimar VCO-785 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VCO-785
Усі ціни 7 →Аерогриль Vimar VCO-785 | 1 899 грн. |
Аэрогриль Vimar vco-785w | 2 232 грн. |
Аерогриль Vimar VCO-785W | 1 989 грн. |
Аерогриль VIMAR VCO 785W | 2 360 грн. |
Аерогриль Vimar VCO-785 [75583] | 2 235 грн. |
Аерогриль VIMAR VCO 785W | 2 695 грн. |
Аерогриль Vimar vco-785w | 2 706 грн. |