Електрочайник Vimar VK-1717S 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Vimar VK-1717S 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VK-1717S 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Електрочайник Vimar VK-1717 S | 738 грн. |
Електрочайник Vimar VK-1717S | 933 грн. |
Электрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S) VK-1717S | 738 грн. |
Електрочайник Vimar VK-1717S звичайний | 599 грн. |
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S) VK-1717S | 738 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →