Каструля Vincent VC-3179-24
Vincent VC-3179-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-3179-24
Усі ціни 7 →Vincent 24 см 6.1 л (VC-3179-24) 24см6.1л(VC-3179-24) | 619 грн. |
Vincent VC-3179-24 | 832 грн. |
Каструля Vincent VC-3179-24 (D=24см/6,1 л) | 908 грн. |
Каструля Vincent VC-3179-24 6,1 л 24 см | 913 грн. |
Каструля Vincent із силіконом на ручках 24 см 6.1 л (VC-3179-24) | 825 грн. |
Каструля Vincent VC-3179-24 6,1 л 24 см | 923 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Vincent 6.1 л 24 см зі скляною кришкою (VC-31 | 1 139 грн. |
Модификації Vincent VC-3179-24
Ціни на Vincent VC-3179-24 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-3179-16 | від 492 грн. | 6 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-18 | від 566 грн. | 8 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-20 | від 545 грн. | 8 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-22 | від 724 грн. | 7 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-24 | від 619 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →