Блок живлення Vinga PSU 12 PSU-400-12
Відео 1Фото 5 |
Vinga PSU 12 PSU-400-12 |
|
Блок живлення призначений для комплектації малопродуктивних офісних ПК з корпусом у форм-факторі ATX. Vinga PSU-400-12 належить до класу бюджетних, але при цьому може похвалитися продуманою конструкцією. Колодка дротів є незнімною. Блок живлення найкраще працює тільки з тими комп'ютерними системами, у яких відсутня повноцінна (виділена) графіка, оскільки у моделі. У моделі немає роз'єму для живлення шини PCI-E, блок забезпечує живлення тільки інтегрованої графіки.
Материнська плата підключається стандартним роз'ємом на 24 pin, CPU живиться по роз'єму 4 pin. Також, на колодці дротів є роз'єми SATA (2 шт) та Molex (IDE) (2 шт). Незважаючи на бюджетний сегмент, цей блок живлення отримав захист від перевантаження по сумарній потужності, захист від короткого замикання, а також захист від зниженої/підвищеної напруги. Використовується охолодження активного типу. Кулер представлений класичним вентилятором з крильчаткою на 120 мм. Охолодження виробляється практично в безшумному режимі. Колодка дротів представлена окремими струмоведучими дротами, що дало змогу знизити загальну вартість пристрою. Задня панель представлена перфорованої кришкою, завдяки чому підвищується ефективність примусової конвекції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga PSU 12 PSU-400-12
Усі ціни 29 →Блок питания Vinga 400W (PSU-400-12) PSU-400-12 | 499 грн. |
Vinga Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black) PSU-400-12 black | 499 грн. |
Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black) PSU-400-12 black | 499 грн. |
Vinga 400W (PSU-400-12 black) PSU-400-12 black | 499 грн. |
Блок питания Vinga 400 Вт (PSU-400-12 black) | 499 грн. |
Жахливий блок Згорів від перепаду напруги у перші пару днів використання LACKY: користуюся Vinga PSU-400-12 менше місяця |
Не раджу Не шкода викинути! Кулер зашумів через тиждень, потужність не 500 ват, а за фактом 350 ват!!! Це перевірено і перевірено ще раз, навіть якщо взяти саму плату JKY-350DP яка в ньому стоїть і також трансформатор ERL-35CT що позначає 350 ВАТ,ну не 500 Ватт!!!! Muka Gaber: користуюся Vinga PSU-500-12 кілька місяців |
Модификації Vinga PSU 12
Ціни на Vinga PSU 12 |
---|---|---|---|---|
Vinga PSU 12 PSU-400-12 | від 499 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinga PSU 12 PSU-450-12 | від 689 грн. | 25 пропозицій | ||
Vinga PSU 12 PSU-500-12 | від 869 грн. | 27 пропозицій |