Сковорідка Vinzer 3D Cube Induction 50402 26 см
Фото 6 |
Vinzer 3D Cube Induction 50402 |
|
Тришарова конструкція Tri-ply: зовнішній шар - високоякісна нержавіюча сталь Ferrinox 18/10, середній шар - чистий алюміній, внутрішній шар - нержавіюча сталь Ferrinox 18/10. Антипригарне покриття ПТФЕ приховане під спеціальними сотами.
Можна мити як вручну, так і в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer 3D Cube Induction 50402 26 см
Vinzer 3D Cube Induction 26 см (50402) 3DCubeInduction26см(50402) | 2 909 грн. |
Сковорода універсальна Vinzer 3D Cube Induction VZ-50402 26 см | 2 918 грн. |
Сковорода VINZER 3D Cube Induction Line 26 см (50402) | 2 887 грн. |
Сковорода Vinzer 3D Cube Induction 26 cm кругла (50402) | 3 080 грн. |
Модификації Vinzer 3D Cube Induction 50402
Ціни на Vinzer 3D Cube Induction 50402 |
---|---|---|---|---|
Vinzer 3D Cube Induction 50400 20 см | від 1 936 грн. | 27 пропозицій | ||
Vinzer 3D Cube Induction 50401 24 см | від 2 363 грн. | 24 пропозиції | ||
Vinzer 3D Cube Induction 50402 26 см | від 2 887 грн. | 4 пропозиції | ||
Vinzer 3D Cube Induction 50403 28 см | від 2 843 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →