Каструля Vinzer Chef 50073
Фото 4 |
Vinzer Chef 50073 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Chef 50073
Усі ціни 6 →Vinzer VZ-50073 | 2 380 грн. |
Каструля Vinzer Moderno VZ-50073 20 см 3.2 л | 2 610 грн. |
Каструля Moderno 20 см 3.2 л Vinzer 50073 | 2 210 грн. |
Каструля Vinzer Moderno VZ-50073 20 см 3.6 л | 2 210 грн. |
Каструля з кришкою VINZER Moderno 20 см 3.6 л (50073) | 2 140 грн. |
Каструля Vinzer Moderno 3,2л d20 см нержавіюча сталь (50073 Vinzer) | 2 300 грн. |
Модификації Vinzer Chef 50073
Ціни на Vinzer Chef 50073 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Chef 50072 | від 1 482 грн. | 25 пропозицій | ||
Vinzer Chef 50073 | від 2 140 грн. | 8 пропозицій | ||
Vinzer Chef 50074 | від 1 923 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →