Каструля Vinzer Culinaire 50166
Фото 7 |
Vinzer Culinaire 50166 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Culinaire 50166
Усі ціни 25 →VINZER CULINAIRE 50166 | 1 592 грн. |
VINZER CULINAIRE 50166 | 1 592 грн. |
Кастрюля Vinzer Culinaire 18 см 2.4 л (50166) | 1 592 грн. |
Каструля Vinzer Culinaire 18 см 2.4 л (50166) | 1 592 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Culinaire 2,4 л 50166 | 1 592 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Vinzer Culinaire 50166
Ціни на Vinzer Culinaire 50166 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Culinaire 50166 | від 1 458 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinzer Culinaire 50167 | від 1 602 грн. | 26 пропозицій | ||
Vinzer Culinaire 50168 | від 1 913 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →