Ківш Vinzer Progresso 50050
Фото 17 |
Vinzer Progresso 50050 1.1 л1.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Progresso 50050
Усі ціни 16 →VINZER PROGRESSO 50050 | 1 219 грн. |
Ківш із кришкою Vinzer Progresso 14х7.5 см 1.1 л (50050) | 1 317 грн. |
Ковш с крышкой Vinzer Progresso 14х7.5 см 1.1 л (50050) | 1 317 грн. |
VINZER PROGRESSO 50050 | 1 219 грн. |
Vinzer Progresso 14х7.5 см 1.1 л (50050) Progresso14х7.5см1.1л(50050) | 1 315 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Vinzer Progresso 50050:
- Носик для легкого виливання
Модификації Vinzer Progresso 50050
Ціни на Vinzer Progresso 50050 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Progresso 50050 | від 1 219 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinzer Progresso 50051 | від 1 354 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →