Каструля Vinzer Techno 50078
Vinzer Techno 50078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Techno 50078
Усі ціни 22 →VINZER TECHNO 50078 | 1 161 грн. |
VINZER TECHNO 50078 | 1 161 грн. |
Каструля Vinzer Techno 14х7.5 см 1.1 л (50078) | 1 255 грн. |
Кастрюля Vinzer Techno 14х7.5 см 1.1 л (50078) | 1 255 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Techno 1,1 л 50078 | 1 255 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості каструлі Vinzer Techno 50078:
- Товщина стінок: 0.6 мм
- Товщина дна: 5.5 мм
Модификації Vinzer Techno 50078
Ціни на Vinzer Techno 50078 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Techno 50076 | від 906 грн. | 25 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50078 | від 1 150 грн. | 28 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50080 | від 1 169 грн. | 36 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50081 | від 1 517 грн. | 24 пропозиції | ||
Vinzer Techno 50082 | від 1 936 грн. | 6 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50083 | від 2 212 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →