Каструля Vinzer Universum 50064
Фото 5 |
Vinzer Universum 50064 1.8 л6.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Universum 50064
Усі ціни 18 →VINZER UNIVERSUM (50064) | 2 013 грн. |
VINZER UNIVERSUM (50064) | 2 003 грн. |
Кастрюля Vinzer Universum series 24 см 6.5 л (50064) | 2 725 грн. |
Каструля Vinzer Universum series 24 см 6.5 л (50064) | 2 189 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer UNIVERSUM 6,5 л 50064 | 2 188 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Vinzer Universum 50064
Ціни на Vinzer Universum 50064 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Universum 50061 | від 1 241 грн. | 28 пропозицій | ||
Vinzer Universum 50064 | від 1 993 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →