Трансмісійне мастило VipOil Differential 80W-90 20 л
Товар застарів 3 328 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 20; Відповідність стандартам: API GL-5; |
VipOil Differential 80W-90 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Differential 80W-90
Ціни на VipOil Differential 80W-90 |
---|---|---|---|---|
VipOil Differential 80W-90 1 л | від 203 грн. | 6 пропозицій | ||
VipOil Differential 80W-90 4 л | від 686 грн. | 7 пропозицій | ||
VipOil Differential 80W-90 10 л | від 1 583 грн. | 5 пропозицій |