Свердловинний насос Vitals 3-20DCo 1647-1.0r
Vitals 3-20DCo 1647-1.0r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3-20DCo 1647-1.0r
Усі ціни 7 →Насос занурювальний відцентровий Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r 48642 | 6 043 грн. |
Насос заглибний свердловинний відцентровий Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r ( | 7 300 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r 48642 | 6 278 грн. |
Насос погружной скважинный центробежный Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r | 6 278 грн. |
Насос свердловинний відцентровий Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r (48642) | 6 271 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3-20DCo 1647-1.0r | 7 408 грн. |
Насос скважинный Vitals Aqua 3-20DCo 1647-1.0r + ПУ + кабель 25 м | 5 901 грн. |
Модификації Vitals 3-20DCo 1647-1.0r
Ціни на Vitals 3-20DCo 1647-1.0r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3-10DCo 1728-0.6r | від 4 765 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3-15DCo 1938-0.8r | від 5 322 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals 3-20DCo 1647-1.0r | від 5 901 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3-28DC 3190-1.9r | від 9 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Vitals 3-30DCo 1690-1.2r | від 10 302 грн. | 2 пропозиції | ||
Vitals 3-40DCo 16102-1.5r | від 10 703 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →