Свердловинний насос Vitals 3.5DC 1096-1.2r
Vitals 3.5DC 1096-1.2r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3.5DC 1096-1.2r
Усі ціни 7 →Насос занурювальний відцентровий Vitals aqua 3.5DC 1096-1.2r 47622 | 8 122 грн. |
Насос Vitals aqua 3.5DC 1096-1.2r | 8 439 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3.5DC 1096-1.2r 47622 | 7 250 грн. |
Насос погружной скважинный центробежный Vitals aqua 3.5DC 1096-1.2r | 7 250 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Vitals Aqua 3.5DC 1096-1.2r (47622) | 7 334 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 3.5DC 1096-1.2r | 8 555 грн. |
Насос свердловинний Vitals Aqua 3.5DC 1096-1.2R + ПУ + кабель 30 м | 6 815 грн. |
Модификації Vitals 3.5DC 1096-1.2r
Ціни на Vitals 3.5DC 1096-1.2r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3.5DC 1542-0.65r | від 5 169 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1563-0.9r | від 5 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1096-1.2r | від 6 815 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 10132-1.5r | від 9 786 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →