Свердловинний насос Vitals 3DS 1027-0.5r
Vitals 3DS 1027-0.5r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3DS 1027-0.5r
Насос занурювальний шнековий свердловинний Vitals aqua 3DS 1027-0.5r 48634 | 2 943 грн. |
Насос занурювальний шнековий свердловинний Vitals aqua 3DS 1027-0.5r (4863 | 3 058 грн. |
Насос занурювальний шнековий свердловинний Vitals aqua 3DS 1027-0.5r (21-5 | 3 485 грн. |
Насос свердловинний Vitals Aqua 3DS 1027-0.5r + 10 м кабелю | 2 875 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vitals 3DS 1027-0.5r
Ціни на Vitals 3DS 1027-0.5r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3DS 1027-0.5r | від 2 875 грн. | 4 пропозиції | ||
Vitals 3DS 1231-0.6r | від 2 684 грн. | 6 пропозицій | ||
Vitals 3DS 1253-0.75r | від 3 159 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →