Насосна станція Vitals Aqua AJ 847-24DE (123160)
Фото 4 |
Vitals Aqua AJ 847-24DE відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Aqua AJ 847-24DE
Насосная станция струйная Vitals aqua Aj 847-24de | 5 293 грн. |
Насосна станція струменева Vitals aqua AJ 847-24de 123160 | 5 292 грн. |
Насосна станція струменева Vitals aqua AJ 847-24de (123160) | 5 292 грн. |
Насосна станція струменева Vitals aqua AJ 847-24de | 6 245 грн. |
Насосна станція Vitals aqua AJ 847-24de | 5 544 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →