Циркуляційний насос Vitals Aqua CH 25-60-130i 6 м 1 1/2" 130 мм
Vitals Aqua CH 25-60-130i 6 м
1 1/2"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1 1/4"
130 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:113 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Aqua CH 25-60-130i
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Aqua CH 25-60-130i 6 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 7 →Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020) 143522 | 1 702 грн. |
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (143522) | 1 769 грн. |
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020) 143522 | 1 769 грн. |
Циркуляційний насос опалення Vitals Aqua CH 25.60.130i (143522) | 1 769 грн. |
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020) | 2 087 грн. |
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i 82088 | 1 420 грн. |
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020) | 1 681 грн. |
Модификації Vitals Aqua CH 25-60-130i
Ціни на Vitals Aqua CH 25-60-130i |
---|---|---|---|---|
Vitals Aqua CH 25-40-130i 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 369 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals Aqua CH 25-40-180i 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 386 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals Aqua CH 20-40-130i 4 м 1 1/4" 130 мм | від 1 335 грн. | 5 пропозицій | ||
Vitals Aqua CH 25-60-130i 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 420 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals Aqua CH 25-60-180i 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 428 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals Aqua CH 25-80-180i 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Vitals Aqua CH 32-80-180i 8 м 2" 180 мм | від 3 137 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →