Заглибний насос Vitals DPS 713s
Фото 3 |
Vitals DPS 713s поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals DPS 713s
Усі ціни 9 →Насос занурювальний дренажний для брудної води Vitals aqua DPS 713s 47610 | 3 220 грн. |
Насос погружной дренажный для грязной воды Vitals aqua Dps 713s | 2 861 грн. |
Насос заглибний дренажний для брудної води Vitals aqua DPS 713s (47610) | 3 346 грн. |
Насос дренажний Vitals aqua DPS 713s 47610 | 2 875 грн. |
Насос погружной дренажный для грязной воды Vitals aqua DPS 713s | 2 875 грн. |
Латиш Vitals DPS 713s доцільний для розгортання систем перекачування помірно забруднених каналізаційних стоків, видалення рідини із затоплених приміщень, подачі води в зрошувальні системи з відкритих водойм.
Робочі показники
В роботі насос покладається на 650-ватний електродвигун, заточений в корпус з нержавіючої сталі. Аналогічний матеріал застосовується в конструкції приводного валу. У режимі максимальної продуктивності насос перекачує 12.9 «кубів» вмісту часовий відрізок часу, забезпечуючи напір 8.4 м висоти. Вглиб помпа може бути занурена на 8 м.
Перекачування водостоків
Під час роботи з насосом допустимо перекачування водостоків температурою до 40 °С з густотою домішок 12 кг/м³, притому розмір механічних частинок не повинен перевищувати 30 мм. За годину помпа підлягає включенню не більше 20 разів. Орієнтиром на відключення пристрою служить положення поплавкового вимикача, яким прилад оснащений штатно.
Зручність використання
Насос встановлюється на тверде підставу або ж працює на вазі, для чого знадобиться підвісити його на тросі за ручку. Благо невелику вагу (близько 5.5 кг) сприяє зручності поводження з пристроєм. Незначні нарікання викликають тільки пластикові елементи конструкції моделі. Але в світлі демократичною вартості Vitals DPS 713s на цей факт можна сміливо закрити очі.