Дриль Vitals Et 21200GNadk (80566)
Відео 2Фото 6 |
Vitals Et 21200GNadk |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Et 21200GNadk
Усі ціни 13 →Дрель электрическая ударная Vitals Et 21200GNadk | 2 014 грн. |
Дриль електричний ударний Vitals Master Et 21200GNadk 119332 | 2 330 грн. |
Дриль Vitals Master Et 21200GNadk 119332 | 2 024 грн. |
Дрель электрическая Vitals Master Et 21200GNadk | 2 330 грн. |
Дриль ударний Vitals Et 21200GNadk (119332) | 2 024 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →