Ланцюгова пила Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio (76455)
Фото 5 |
Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio 380 мм, 1 ланцюг450 мм, 1 ланцюг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio
Усі ціни 10 →Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 15“ AluMagnio 76455 | 4 894 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 15“ AluMagnio | 4 894 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 15“ AluMagnio 76455 | 4 894 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 15“ AluMagnio (4-56-76455) | 5 380 грн. |
Бензопила ланцюгова VitalsMaster BKZ5027o15 AluMagnio | 4 711 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio
Ціни на Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio |
---|---|---|---|---|
Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio | від 4 160 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio | від 4 206 грн. | 8 пропозицій |