Ланцюгова пила Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio (76456)
Фото 5 |
Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio 380 мм, 1 ланцюг450 мм, 1 ланцюг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio
Усі ціни 7 →Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18" AluMagnio 76456T | 4 948 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18" AluMagnio | 4 948 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18“ AluMagnio 76456T | 4 948 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18" AluMagnio | 4 948 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18“ AluMagnio | 4 948 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master бензиновий одноциліндровий, BKZ 5027o 18 | 5 937 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5027o 18" AluMagnio (121735) | 4 948 грн. |
Модификації Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio
Ціни на Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio |
---|---|---|---|---|
Vitals Master BKZ 5027o 15 AluMagnio | від 4 405 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitals Master BKZ 5027o 18 AluMagnio | від 4 948 грн. | 8 пропозицій |