Електрогенератор Vitals Master KLS 6.0bet (95865)
Відео 3Фото 4 |
Vitals Master KLS 6.0bet |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master KLS 6.0bet
Усі ціни 12 →Генератор бензиновый Vitals Master KLS 6.0 bet | 33 440 грн. |
Бензиновый генератор Vitals KLS 6.0bet (95865) 920620 | 33 440 грн. |
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet 101337-40 | 33 440 грн. |
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 6.0bet/6.0be (2019). 95865N | 33 440 грн. |
Бензиновий генератор Vitals Master KLS 6.0bet | 33 572 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →