Болгарка Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ (67509)
Відео 3Фото 4 |
Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ |
|
Недорога, легка і компактна кутова шліфувальна машина з мережевим живленням і регулятором швидкості обертання. Належить до ручного електроінструменту побутового класу, який також може використовуватися як підмінний або запасний інструмент у професійній діяльності. Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls12110BRvc Power Plus призначена для сухого шліфування і різання різних металів і сплавів, бетону, каменю, кераміки та інших твердих мінеральних матеріалів.
Також підійде для зачистки твердих поверхонь. Прекрасно впорається з обмеженими об'ємами будівельних та оздоблювальних робіт. Має скромну вагу (2,2 кг) і невеликі розміри, що спрощують транспортування. Колекторний двигун потужністю 1100 Вт працює в парі з надійним конічним редуктором, укладеним в міцний легкосплавний корпус. Двигун повноцінно захищений від впливу абразивних частинок. У конструкції машини використані довговічні підшипники японської компанії NSK, причому вони розташовані таким чином, щоб виключити потрапляння забруднень. Інструмент розрахований на роботу з відрізними, зачисними і шліфувальними дисками діаметром 125 мм, а також дисковими, чашковими дротяними або пелюстковими щітками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master Ls 12110BRvc Power+
Усі ціни 15 →УШМ Vitals-Master Ls12110BRvc power+ | 1 988 грн. |
КШМ Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ 67509 | 1 995 грн. |
КШМ Vitals Master Ls12110BRvc power+ (67509) | 1 995 грн. |
Болгарка Vitals Master Ls 12110BRvc Power+ 67509 | 1 995 грн. |
Угловая шлифовальная машина Vitals Master Ls12110BRvc power+ | 1 995 грн. |