Зварювальний інвертор Vitals MMA 1400 (120320)
Відео 2Фото 8 |
Vitals MMA 1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals MMA 1400
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCDk smart 192582 | 3 458 грн. |
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCD (156934) | 2 660 грн. |
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCDk smart | 3 458 грн. |
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCD smart | 2 964 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →