Точильний верстат Vitals ZKA 8510j 108 мм / 85 Вт 230 В (56587)
Фото 4 |
Vitals ZKA 8510j 108 мм / 85 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals ZKA 8510j 108 мм / 85 Вт 230 В
Усі ціни 13 →Верстат для заточування ланцюгів Vitals ZKA 8510j 56587 | 1 436 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів 85Вт zka 8510j тмvitals | 1 559 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Vitals ZKA 8510j | 1 436 грн. |
Заточний верстат для ланцюгів Vitals ZKA 8510 56587 | 1 436 грн. |
Точильний верстат Vitals ZKA 8510j 108 мм | 1 491 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →