Домкрат Vitol ST-105B-1.5t
Vitol ST-105B-1.5t |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol ST-105B-1.5t
Усі ціни 10 →Домкрат VITOL ромб 1,5т короб. с трещіткою, висота 390 мм. 2,7кг (ДВ-Т0101 | 750 грн. |
Домкрат винтовой ромб с трещоткой Vitol 1.5 т высота подъема 390 мм 2.7кг | 727 грн. |
Домкрат ромб гвинтовий 1,5т трещотка 104-390мм 2,7кг ДВ-Т10105В/ST-105B-1, | 596 грн. |
Домкрат механічний ромбоподібний Vitol 1.5т, тріскачка (ST-105B-1,5t) 1341 | 537 грн. |
Домкрат механічний гвинтовий ромб Vitol з тріскачкою 1.5 т висота підйому | 749 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →