Жаровня Vitrinor K2 2105859 20 см
Фото 3 |
Vitrinor K2 2105859 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 2105859 20 см
Усі ціни 8 →Сотейник Vitrinor K2, 20 см (2105859) | 550 грн. |
Каструля Vitrinor K2 d20см (2105859) | 523 грн. |
Кастрюля Vitrinor K2 d20см (2105859) | 523 грн. |
Vitrinor VR-2105859 | 656 грн. |
Каструля Vitrinor K2 2 л (2105859) | 548 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vitrinor K2 2105859
Ціни на Vitrinor K2 2105859 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2105859 20 см | від 523 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108064 24 см | від 689 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108010 28 см | від 856 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →