Сковорідка Vitrinor K2 2108007 30 см
Товар застарів 757 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 30; Матеріал сковороди: сталь; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Іспанія; |
Vitrinor K2 2108007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vitrinor K2 2108007
Ціни на Vitrinor K2 2108007 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2108001 18 см | від 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108002 20 см | від 432 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108003 22 см | від 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108004 24 см | від 509 грн. | 20 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108005 26 см | від 571 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108006 28 см | від 618 грн. | 13 пропозицій |