від 710 грн.вок, 28 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 899 грн.вок, 28 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: тефлон
від 724 грн.каструля, для індукції, до 22 см, до 2.5 л, сталь, антипригарне покриття: мармур
від 780 грн.класична, 2 шт, 20 см, 24 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 400 грн.ківш, для індукції, до 12 см, до 1.5 л, сталь, антипригарне покриття: мармур, без кришки
від 432 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 687 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 2.1 л, сталь
від 521 грн.жарівня, 20 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 460 грн.ківш, для індукції, до 16 см, до 2.1 л, сталь, антипригарне покриття: мармур, без кришки
від 687 грн.жарівня, 24 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 480 грн.ківш, для індукції, до 14 см, до 1.8 л, сталь, антипригарне покриття: мармур, без кришки
від 559 грн.для млинців, 24 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: тефлон
від 840 грн.каструля, для індукції, до 26 см, до 4.5 л, сталь, антипригарне покриття: мармур
від 550 грн.вок, 20 см, дно: індукційне, 1.6 мм, матеріал: алюміній
від 380 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 428 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 452 грн.класична, 26 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 520 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 852 грн.жарівня, 28 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, покриття: кам'яна (мармур, граніт)