Сковорідка Vitrinor K2 Rojo 1105680 30 см
Фото 5 | Товар застарів 700 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 30; Матеріал сковороди: сталь; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Іспанія; |
Vitrinor K2 Rojo 1105680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vitrinor K2 Rojo 1105680
Ціни на Vitrinor K2 Rojo 1105680 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 Rojo 1105674 18 см | від 392 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105675 20 см | від 380 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105677 24 см | від 428 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105678 26 см | від 452 грн. | 15 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105679 28 см | від 520 грн. | 14 пропозицій |