Каструля Vitrinor Parma 1101881
Vitrinor Parma 1101881 |
|
Кришка виконана із загартованого скла, її так само можна використовувати як ємність для страв з фритюру. Зовнішнє, внутрішнє покриття-двошарова емаль.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Parma 1101881
Усі ціни 10 →Каструля з фритюрницею Vitrinor Parma, з кришкою, сіра, 24 см, 5,2 л (1101 | 1 169 грн. |
Каструля Фритюрниця Vitrinor Parma d24см (1101881) | 1 115 грн. |
Кастрюля Фритюрница Vitrinor Parma d24см (1101881) | 1 115 грн. |
Vitrinor Parma 24 см (1101881) Parma24см(1101881) | 1 169 грн. |
Vitrinor VR-1101881 | 1 381 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →