Гриль-барбекю Vivax EG-4020HZ коричневий
Vivax EG-4020HZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax EG-4020HZ коричневий
Усі ціни 35 →Vivax Vivax EG-4020HZ | 2 199 грн. |
Електрогриль Vivax EG-4020HZ | 2 199 грн. |
Електрогриль Vivax EG-4020HZ | 2 649 грн. |
Гриль Vivax EG-4020HZ | 2 199 грн. |
Електрогриль Vivax EG-4020HZ | 2 135 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →