Душовий бокс Vivia 61 BF RC 90x90 кутова
Vivia 61 BF RC 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 61 BF RC 90x90 кутова
Душовий бокс 61 BF RC White Puzzle 90х90х210см на низькому піддоні без гід | 15 483 грн. |
Душовий бокс 61 BF RC White Line 90х90х210 см на низькому піддоні без гідр | 15 483 грн. |
Душовий бокс Vivia 61 BF RC Black Puzzle 90х90х210 см на низькому піддоні | 15 483 грн. |
Душовий бокс 61 BF RC Black Line 90х90х210 см на низькому піддоні без гідр | 15 483 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Vivia 61 BF RC:
- Висота піддону: 150 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →