Vivo TWS 2 ANC (ANCXEW23)
Відео 16Фото 18 |
Vivo TWS 2 ANC |
|
Повністю бездротові True Wireless навушники середнього цінового діапазону, представлені на ринки в 2021 році. Серед ключових особливостей моделі відразу варто відзначити досить великі випромінювачі, вологозахист за стандартом IP54, а також розширену функціональність і розширену підтримку кодеків. Це внутрішньоканальні "затички", які зовні дуже схожі на популярну модель AirPods Pro від Apple.
Конструкція цього типу забезпечує хорошу (в порівнянні з вкладишами) шумоізоляцію. В основі навушників Vivo TWS 2 ANC знаходяться 12,2-мм динамічні випромінювачі. Виробником заявлена Повна підтримка стандартного частотного діапазону в межах від 20 Гц до 20 кГц, а також підтримка кодеків AAC і aptX Adaptive. Передбачений як режим активного шумозаглушення, Так і «прозорий», а при вийманні з вух активується автопауза.
Кейс глянцевий з горизонтальним компонуванням і хорошим магнітом, який запобігає можливість довільного відкриття кришки, самі навушники всередині фіксуються на спеціальних магнітах. Відзначимо, що самі навушники важать по 5 г, але при цьому можуть похвалитися автономністю в межах від 4,1 до 7 год, залежно від того, чи використовує користувач технологію активного шумодава. Але кейс дозволяє продовжити цей час ще на 29 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivo.
Купити Vivo TWS 2 ANC
Усі ціни 10 →Навушники vivo TWS 2 ANC Starry Blue | 2 499 грн. |
Наушники Vivo Iqoo Tws 2 Black | 3 815 грн. |
Навушники Vivo IQOO TWS 2 black | 3 590 грн. |
Навушники Vivo iqoo tws 2 black | 3 754 грн. |
Навушники VIVO TWS 2 white *Уцінка Вітрина | 1 996 грн. |