Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 300x800
від 3 127 до 6 086 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 300x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 300x800
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 300x800 | 3 127 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 300x800 бічне підключення 171020181977 | 6 086 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 300х800 бічне підключення Vogel195 | 3 669 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 300х800 мм 1116 Вт (F1E2203008010000) | 6 086 грн. |
Закрити
Рекомендуємо