Свердловинний насос Volks 3.5QGD 1.8-50
Volks 3.5QGD 1.8-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 3.5QGD 1.8-50
Усі ціни 19 →Насос скважинный шнековый Volks pumpe 3.5 Qgd 1.8-50-0.75кВт | 2 897 грн. |
Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 3,5 QGD 1,8-50-0,75кВт 3,5 дюйма! + | 3 437 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 3,5 QGD 1,8-50-0,75кВт 3,5 | 2 804 грн. |
VOLKS pumpe 3,5 QGD 1,8-50 | 3 076 грн. |
Насос свердловинний шнековий VOLKS pumpe 3,5 QGD 1,8-50-0,75кВт 3,5 дюйми | 3 437 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Volks 3.5QGD 1.8-50
Ціни на Volks 3.5QGD 1.8-50 |
---|---|---|---|---|
Volks 3.5QGD 1-50 | від 2 409 грн. | 21 пропозиція | ||
Volks 3.5QGD 1.8-50 | від 2 804 грн. | 21 пропозиція | ||
Volks 3.5QGD 1-60 | від 2 564 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →