Свердловинний насос Volks 4QGD 1.2-100-0.75
Volks 4QGD 1.2-100-0.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 4QGD 1.2-100-0.75
Усі ціни 20 →Насос скважинный Volks 4QGD 1.2-100 0.75 кВт | 3 166 грн. |
Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 4 QGD 1,2-100-0,75кВт +кабель 15м | 3 734 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 4QGD1,2-100-0,75кВт 4 дюйми | 3 060 грн. |
VOLKS pumpe 4 QGD 1.2-100 | 3 342 грн. |
Насос свердловинний шнековий VOLKS pumpe 4QGD1,2-100-0,75кВт 4 дюйми +кабе | 3 734 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Volks 4QGD 1.2-100-0.75
Ціни на Volks 4QGD 1.2-100-0.75 |
---|---|---|---|---|
Volks 4QGD 1.2-50-0.37 | від 2 779 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 1.8-50-0.5 | від 2 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 1.2-100-0.75 | від 3 060 грн. | 20 пропозицій | ||
Volks 4QGD 2.5-60-0.75 | від 2 953 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →