Свердловинний насос Volks 4SKm 100
Volks 4SKm 100 60 м 2 м³/год 98 м 2.7 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 4SKm 100
Усі ціни 40 →Насос свердловинний VOLKS вихровий 4SKm100 750Вт Hmax 60м 3м³/ч Ø96мм з ве | 5 039 грн. |
Насос скважинный вихревой Volks pumpe 4SKm100 0.75кВт | 4 100 грн. |
Насос скважинный вихревой VOLKS pumpe 4SKm100 0,75кВт + кабель 15м и пульт | 5 039 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний вихровий pumpe 4SKm100 0,75кВт + кабель 15 | 3 999 грн. |
VOLKS pumpe 4SKm100 | 5 039 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Volks 4SKm 100
Ціни на Volks 4SKm 100 |
---|---|---|---|---|
Volks 4SKm 100 | від 3 499 грн. | 42 пропозиції | ||
Volks 4SKm150 | від 4 369 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →