Насосна станція Volks JY100A-24 G
Volks JY100A-24 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks JY100A-24 G
Усі ціни 22 →Насосна станція VOLKS відцентрова для чистої води JY100A-24 1100Вт 3м³/ч H | 4 253 грн. |
Насосная станция Volks pumpe JY100A-24 G | 3 607 грн. |
Насосная станция VOLKS pumpe JY100A(a)-24 1,1кВт чугун короткий(в сборе) н | 4 243 грн. |
Volks Volks Насосна станція pumpe JY100A-24 1,1кВт чавун довгий (складена) | 3 780 грн. |
VOLKS pumpe JY100A-24 G | 4 076 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →