Циркуляційний насос Volks Pumpe ZP25/6-130 5.5 м 1 1/2" 130 мм
Volks Pumpe ZP25/6-130 5.5 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м 1 1/2"
180 мм
5.5 м 1 1/2"
130 мм
5.5 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4200 л/год
Макс. напір:5.5 м
Споживана потужність:110 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Pumpe ZP25/6-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks Pumpe ZP25/6-130 5.5 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 18 →VOLKS pumpe ZP25/6 130 | 1 307 грн. |
Насос циркуляционный Volks Pumpe ZP25/6 130 мм | 1 104 грн. |
Volks Volks Насос циркуляційний pumpe ZP25/6 130мм + гайки | 1 055 грн. |
Насос циркуляционный VOLKS pumpe ZP25 6 130мм гайки | 1 307 грн. |
VOLKS pumpe ZP25/6 130 | 1 316 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Volks Pumpe ZP25/6-130
Ціни на Volks Pumpe ZP25/6-130 |
---|---|---|---|---|
Volks Pumpe ZP25/4-130 3.7 м 1 1/2" 130 мм | від 1 044 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/4-180 3.7 м 1 1/2" 180 мм | від 1 035 грн. | 23 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/6-130 5.5 м 1 1/2" 130 мм | від 1 055 грн. | 21 пропозиція | ||
Volks Pumpe ZP25/6-180 5.5 м 1 1/2" 180 мм | від 1 059 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 1 332 грн. | 15 пропозицій | ||
Volks Pumpe ZP32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 1 409 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →